Akcesoria meblowe
Polecane
 

Witamy

Firma EB Akcesoria Meblowe Edward Banaszak powstała w 1981 roku, rozpoczynając tym samym produkcję akcesoriów meblowych z tworzyw sztucznych.

 

Dysponując jedną maszyną wtryskową wytwarzała zaledwie jeden rodzaj asortymentu. W miarę zdobywania doświadczeń oraz dzięki odpowiedniemu zarządzaniu powiększał się park maszynowy, a co za tym idzie zwiększono zakres produkowanego asortymentu. Zyskano także na jakości co pozwoliło firmie zwiększyć ilość odbiorców także za granicami kraju (głównie w Niemczech, Francji, Włoszech oraz Litwie, gdzie do dziś trafia większość produkcji).

W 2001 roku wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom odbiorców został utworzony dział konstrukcyjny i narzędziowy. Pozwala to firmie produkować najnowocześniejsze akcesoria meblowe najwyższej jakości oraz jeszcze bardziej poszerzyćgamę produktów. W związku z rozwojem, firma zwiększyła czterokrotnie powierzchnię hal produkcyjnych i magazynowych oraz zatrudnia przeszło 60 osób.

 

Na dzień dzisiejszy asortyment firmy przekracza 100 pozycji włączając w to wprowadzone do produkcji akcesoria z metali lekkich (aluminium).
Firma EB Akcesoria Meblowe dąży do ciągłego rozwoju technologicznego, usprawniając procesy produkcyjne w oparciu o restrykcyjne normy jakości oraz normy i dyrektywy dotyczące ochrony środowiska, jak również cały czas poszerza swój rynek zbytu w kraju i w Europie.